МОН: Розпочинається другий тиждень роботи Всеукраїнської школи онлайн

Сьогодні, 13 квітня, розпочинається другий тиждень роботи Всеукраїнської школи онлайн.

Однією із новацій цього тижня буде чіткий час виходу кожного уроку на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України.

Минулого тижня фіксованим був лише час початку першого уроку, решта відео виходило в залежності від тривалості кожного запису.

З цього тижня на YouTube-каналі МОН усі уроки розпочинатимуться так:
• 1 урок – 10:00
• 2 урок – 10:30
• 3 урок (руханка) – 11:00
• 4 урок – 11:15
• 5 урок – 11:45
• 6 урок (руханка) – 12:15
• 7 урок – 12:30

Пам’ятайте, якщо запізнилися – не біда, всі уроки зберігаються в записі на YouTube-каналі. Крім того, під час трансляції ви завжди можете почати її переглядати зі зручного для вас місця.

Для того, щоб у вас було цілісне уявлення про те, що саме розповідатимуть вчителі впродовж тижня, ми оприлюднюємо розклад з темами до кожного уроку. Завантажити розклад з темами можна тут: 5 клас, 6 клас, 7 клас, 8 клас, 9 клас, 10 клас, 11 клас.

На YouTube-каналі МОН для вашої зручності також працюють окремі списки відтворення для кожного класу:
5 клас
6 клас
7 клас
8 клас
9 клас
10 клас
11 клас

Нагадуємо, що Міністерство освіти і науки зібрало для вас короткі підсумки першого тижня роботи Всеукраїнської школи онлайн – тут і про прикрі помилки, і про вибух інтересу в ТikTok, і цікава статистика про те, хто та які саме уроки найбільше дивились на медіаресурсах МОН.

Детальніша інформація – за посиланням. 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*