«МолоДвіж»: у Львові відбувся всеукраїнський молодіжний форум

Вчора розпочався традиційний форум «МолоДвіж», який відбувається вже втретє. Проект започатковано у Львові після оголошення міста першою молодіжною столицею.

Відтоді на локації !FestRepublic зустрічається найактивніша молодь не лише Львова, але й всієї України. Про це інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА. Цьогорічною тематикою форуму стали «Невтрачені можливості». Всі локації форуму дотримались чотирьох актуальних тем: цінності, можливості, шаленості та важливості.

Розпочався форум із локації «Цінності», де на цю тему дискутували Марина Попатенко, Святослав Юраш, Володимир Бєглов, Юрий Підлісний та Яна Понфілова. Відтак, в межах форуму відбулись дискусії на теми громадянського суспільства, стратегії молодіжної політики, бізнес складової, маркетингу у соціальних мережах, сучасного блогерства, подорожей світом, корупції та її впливу на суспільство, сексуальної освіти. Окрім цього, під час заходу презентували програму «Активні громадяни», з молоддю спілкувались зіркові гості. Вечірню програму Форуму наповнили кінопоказами та настільними іграми, а також діджей сетом. Організатори проекту – Львіський міський молодіжний центр.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*