Молодіжні працівники пройшли Всеукраїнське навчання на Львівщині

Сьогодні у м. Пустомити завершилось триденне навчання за спеціалізованою програмою «Координація і залучення волонтерів».

З 28 жовтня учасники працювали над навичками організації роботи з волонтерами у своїй організації, молодіжних центрах та громадах.

Програма навчання включала розбір програм, проектів та заходів у сфері волонтерства, методи та інструменти залучення і мотивації волонтерів, систему адаптації та цикл волонтерства.

Також учасники працювали в командах і розбирали фактори розвитку волонтерського середовища.

До слова, учасники, які активно працювали за висновками тренерів, отримають сертифікати навчальної програми «Молодіжний працівник» за спеціалізованим курсом.

Тренерами проекту були: Оксана Мальченко (громадська організація «Простір рівних можливостей») та Анна Бондаренко (Українська волонтерська служба).

Організатори: Міністерство молоді та спорту України спільно з  Програмою розвитку ООН, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.

Локальний співорганізатор – департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*