«Молодіжна столиця України – 2022»: активістів області запрошують долучитися до конкурсу

Стартував національний конкурс «Молодіжна столиця України – 2022». Допомогти обрати найкраще місто для проживання та розвитку молоді можуть і активісти області. Для цього достатньо зібрати портфоліо з власними доробками за останній рік і передати його регіональним координаторам конкурсу.

«Статус молодіжної столиці є дуже престижним для міст, оскільки це підтвердження якісної роботи й розвиненої молодіжної інфраструктури. Окрім цього таке почесне звання допомагає залучити молодь з інших регіонів та робить місто майданчиком для зустрічей та обміну досвідом. Фактично місто стає на рік найактивнішим центром для молоді в Україні», – розповіли у відділі молодіжної політики Львівської ОДА.

Заявку для участі в конкурсі заповнюють спільно представники місцевої влади та молодіжних громадських організацій міста до 31 січня 2021 року.

«Львівщина має успішний досвід реалізації молодіжної політики, тут живе активна молодь, яка вже сьогодні розвиває свої громади й впливає на їх життя. В області працює 18 молодіжних рад і 26 молодіжних просторів і ми докладаємо максимум зусиль задля створення таких в кожній ОТГ. Молодь, яка долучена до роботи цих рад, реалізує безліч проектів, вони співпрацюють з молодіжними центрами та просторами. Молодь на Львівщині впевнено будує своє майбутнє і майбутнє своїх громад. Тож активно запрошуємо міста продемонструвати свій досвід, потенціал та бачення та позмагатись за звання молодіжної столиці України», – зазначила керівник відділу молодіжної політики Львівської ОДА Софія Курман.

З детальною інформацією про конкурс можна ознайомитися за посиланням. 

Долучитися можна через регіональних координаторів. Телефони: 098 827 12 15, 096 284 20 00, e-mail: alina.zironkina@gmail.com, sololego89@gmail.com.

Нагадаємо, щорічний конкурс «Молодіжна столиця України» започаткувало Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*