Молоді Львівщини презентуватимуть можливості програми ERASMUS+

У п’ятницю, 18 серпня, о 18:00, у приміщенні Львівського обласного молодіжного центру, що за адресою: вул. В. Винниченка, 12, відбудеться презентація програми ERASMUS+ від Інформаційного центру Erasmus+ Youth, який цього року розпочав свою роботу в Україні.

На презентації ви дізнаєтесь:

– цілі, завдання та приорітети програми ERASMUS+;
– як запросити волонтера з Європи, організувати молодіжний обмін;
– які ще типи молодіжних проектів підтримує програма;
– як подати проект, де знайти необхідну інформацію.

До участі запрошуються представники молодіжних організацій, ЗМІ та активна молодь.

Участь безкоштовна. Попереднья реєстрація за посиланням.

Довідково:

ERASMUS+ — це програма Європейського Союзу, що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту. Програма в тому числі надає можливості молодіжним організаціям для проведення міжнародних обмів, навчання для молодіжних працівників та волонтерської служби для молоді (EVS).

Інформаційний центр ERASMUS+ Youth надає консультації та підтримку організаціям в Україні, сприяє поширенню кращих практик та налагодженню співпраці у реалізації молодіжних проектів в рамках програми. Інформаційний центр ERASMUS+ Youth був створений ГО “Центр євроініціатив” за підтримки Ресурсного центру SALTO-YOUTH.

Контакти: офіційна сторінка у Facebook, e-mail: info.Ukraine@salto-youth.net, телефон: +38 (050) 878-92-27.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*