Молодь запрошують взяти участь у Національному конкурсі наукових робіт до Дня юриста

З 1 вересня по 8 жовтня Інститут політико-правових та релігійних досліджень до Дня юриста організовує Національний конкурс наукових робіт «Роль молоді у розвитку парламентаризму в Україні».

До участі у конкурсі запрошуються учні-члени Малої академії наук України, студенти вищих навчальних закладів України, аспіранти вищих навчальних закладів та наукових установ України.

Прийом конкурсних робіт здійснюється до 3 жовтня.

Конкурсні роботи разом з заявками встановленого зразка направляються у паперовому та електронному вигляді засобами поштового зв’язку УДППЗ «Укрпошта» на адресу: Інституту політико-правових та релігійних досліджень (03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3) та на e-mail: institute2014@ukr.net з позначкою «На Конкурс».

Додаткова інформація та положення про конкурс за посиланням.

За детальною інформацією звертатись на електронну адресу: institute2014@ukr.net

Конкурс відбувається за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення, Координаційної ради молодих юристів міста Києва при Печерському районному відділі державної виконавчої служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у місті Києві.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*