Молодь запрошують відвідати школу молодіжної активності

Молодих людей Львівщини запрошують відвідати школу молодіжної активності – підсумковий тренінговий день у 2019 році для представників громадських організацій та активної молоді у сфері неформальної освіти та громадської участі. Захід спрямований на створення умов для інтелектуального і творчого розвитку молоді, підтримки її ініціатив та інноваційного потенціалу учасників.

Захід організовано за сприяння департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації.

Учасники заходу матимуть змогу поспілкуватися між собою, обмінятися досвідом, взяти участь у тренінгах на теми розвитку молодіжної активності, нетворкінгу та SMM, попрацювати над виконанням різноманітних практичних завдань у групах. Крім того, на учасників чекає виступ зіркового гостя та цікаве інтерактивне завершення заходу.

Захід відбудеться в понеділок 16 грудня 2019 року в приміщенні творчої студія «Драбина», що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Зелена, 20 (Львівська книжкова фабрика «Атлас»). Початок заходу – о 9.00.

Для участі у заході необхідно пройти реєстрацію за посиланням

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*