Молодь запрошують на ювілейний фестиваль “Зашків-2016”

З нагоди 125-ї річниці від дня народження полковника ОУН Євгена Коновальця на його малій батьківщині упродовж 17-19 червня цього року триватиме традиційний десятий за ліком фестиваль “Зашків” під девізом “Джерело духу”.

Про це повідомила в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації Марія Вагіла.

“Цей захід покликаний формувати патріотичну позицію української молоді, розвивати принципи громадянського суспільства, української ідентичності, стимулювати молодь до здорового способу життя”, – зазначила Марія Вагіла.

Програма фестивалю включатиме заходи різного спрямування: науково-теоретичного, спортивно-виховного та культурно-мистецького.

Зокрема учасники фестивалю зможуть взяти участь у науково-практичній конференції у музеї Євгена Коновальця, панельних дискусіях та обговорити найбільш актуальні теми сучасності з провідними експертами України.

Також молоді пропонують фестиваль активного туризму, зокрема  велопробіг від “Степана до Євгена”, теренові ігри, лазербол, квест, футбол босоніж, майстер-класи тощо.

Підготували для учасників фестивалю і культурно-мистецьку програму. Гості зможуть взяти участь у форумі української книги, літературному вечорі актуальної творчості, фотовиставках та ночі кіно. Також покататися на козацькій чайці та позмагатися на байдарках. У програмі заходу – і виступи українських гуртів та презентація культури кримськотатарського та білоруського народів.

Зазначимо, що на фестивалі передбачено реєстрацію на кожен захід, що відбуватиметься у його рамках. Сам захід відбудеться біля озера в підніжжі гори Берекавиці.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном: 38098 24 65 855 (Оксана) та електронною адресою: press.zashkivfest@gmail.com.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*