Молодь запрошують на третій форум «Молодвіж»

Молодвіж – це вже традиційний захід для молоді у Львові, який цьогоріч відбудеться 5-6 вересня у 24-годинному форматі на території !FestRepublic, за адресою: м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26.

Захід відбуватиметься з дотриманням усіх карантинних вимог, а значить – із обмеженою кількістю людей на території. Саме тому організатори просять  зареєструватися на подію.

Основою обговорень стане питання «Втрачений 2020 для молоді – чи ні?». Цьогорічні блоки форуму: можливості, цінності, важливості та шаленості. Отже, кожен учасник матиме змогу взяти участь у дискусіях, івентах, обговореннях та лекціях відповідно до наповнень цих блоків. Тут на молодь чекають лекції та дискусії з провідними українськими політиками, зірками і спеціалістами з різноманітних сфер, концерт, вечірка та інші цікаві інтерактиви.

Реєстрація учасників заходу відбуватиметься за допомогою телеграм-бота, який значно спростить процес та мінімізує потребу близького контакту при вході на територію.

Організатори цьогорічного форуму – Львівський міський молодіжний центр або ж в народі МолоДвіжЦентр.Львів

Всі деталі щодо реєстрації у соцмережах «Молодвіжу»: InstFB

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*