Молодь запрошують на Міжрегіональний молодіжний форум «Молодь. Кар’єра. Успіх»

http://loda.gov.ua/cache/thumbnails/_/_1__1533738338_259x194_3_0.jpg24-26 серпня в позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зоряний», розташованому в селі Потоки Кременчуцького району відбудеться Міжрегіональний молодіжний форум «Молодь. Кар’єра. Успіх». Участь в роботі форуму візьмуть 230 чоловік зі всієї України.
Головна мета Форуму – створити платформу для обговорення проблем, які чекають молоду людину на шляху вибору професії, освіти, працевлаштування, роботи в колективі та виробити механізми їх подолання.
Протягом трьох днів молодіжні лідери зможуть попрацювати в шістьох комітетах, взяти участь у дискусіях та майстер-класах, обговорити проблеми та інші актуальні питання сьогодення, обмінятися досвідом. Крім того, заплановано проведення вуличної Ярмарки громадських організацій та ініціативних груп, у рамках якої пройде презентація роботи громадських об’єднань.
Організатори форуму: управління у справах молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» за підтримки Фонду Народонаселення ООН в Україні.
Участь у Міжрегіональному молодіжному форумі можна взяти у якості:

– активного учасника необхідно до 13 серпня 2018 року заповнити аплікаційну форму,
– модератора/експерта необхідно до 8 серпня заповнити “Анкету модератора”,
– учасника ярмарки необхідно до 13 серпня заповнити форму “Ярмарка громадських організацій та ініціативних груп”.
Заповнені форми необхідно надіслати на електронну пошту: kmkmo2016@ukr.net.
Тематика роботи комітетів: «Професійна освіта: формальна чи неформальна?», «Як знайти роботу: крок за кроком», «Волонтерство, як спосіб здобуття практичного досвіду»,«Стартапи та фрілансинг», «Як відкрити свій бізнес», «Молодь та державні структури».
Деталі: http://dsmsu.gov.ua/index/en/material/39218

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*