Молодь запрошують до участі у круглому столі щодо реалізації молодіжної політики

У вівторок, 4 червня, у Львівській облдержадміністрації відбудеться круглий стіл, під час якого будуть презентовані попередні результати дослідження «Молодіжна політика та аналіз стану інтеграційних процесів. Налагодження механізмів активної співпраці студентської молоді з числа внутрішньо переміщених осіб і місцевого населення у Львові та Львівській області».

Початок круглого столу 11.00 год.

Участь у роботі візьмуть представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, закладів вищої освіти та громадськості.

Захід відбуватиметься у рамках проекту «Громадський супровід інтеграції студентської молоді з числа ВПО і студентів з тимчасово окупованих територій в приймаючі громади Київської, Львівської, Харківської та Херсонської областей». Організатори проекту: ВГО «ПОРУЧ» (Київ), БФ «Право і демократія» (Львів), Благодійне товариство «Центр суспільних програм» (Херсон), ГО «Нова Енергія» (Харків) за підтримки Фонду розвитку демократії Посольства США в Україні.

На завершення учасники працюватимуть над виробленням рекомендацій і пропозицій з метою соціальної згуртованості місцевого молодіжного середовища і студентства з числа ВПО та тимчасово окупованих територій.

Круглий стіл відбувається за сприяння департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Контактна особа: Дмитро Вітвіцький, 0979813883.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*