Молодь запрошують для участі у волонтерському таборі «Ідея і дія»

Упродовж 13-15 жовтня в селі Деревня на Жовківщині розпочнеться табір «Ідея і дія». До участі запрошують молодь віком від 16 до 35 років, яка проживає у Львівській області.

У програмі – трьохденне навчання, зокрема обмін досвідом у сфері волонтерської діяльності, ознайомлення з кращими практиками волонтерства у Львівській області, а також поєднання як теоретичних, так і практичних частин.

Організатори табору забезпечать трансфер учасників зі Львова до села Деревні та у зворотному напрямку. До Львова та у зворотному напрямку учасники добираються власними силами

Усі учасники табору будуть заюезпечені триразовим харчуванням та проживанням.

Кожному з учасників рекомендовано мати спальний мішок, каремат та теплий одяг.

Зареєструватись на захід можна до 11 жовтня 2018 року (включно) за посиланням.

Табір проводить громадська організація “Центр громадської адвокатури” спільно з громадською організацією “Михайлівське товариство” за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА в межах реалізації у 2018 році Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.

Контактна особа: (096) 820-10-29 Богдан.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*