“Молодь, яка прийде після нас, буде набагато успішнішою”, – Олег Синютка на зустрічі зі стипендіатами німецького Фонду Аденауера

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка у п’ятницю, 4 вересня, зустрівся з групою стипендіатів Головного управління підтримки обдарованої молоді та культури Фонду Конрада Аденауера з Німеччини. Зазначимо, що сьогодні молоді люди беруть участь у семінарі “Європейські перспективи України”, котрий упродовж двох днів відбуватиметься у Львові.

У спілкуванні з керівником області іноземні гості цікавились економічним розвитком регіону, внутрішніми реформами, міграцією населення, а також політичною ситуацією на теренах України.

Під час розмови голова ОДА Олег Синютка зазначив, що сьогодні Україні для розбудови економіки та процвітання вкрай необхідно переймати досвід успішних країн, зокрема таких як Німеччина. “Сьогодні для України втрата часу у прийнятті рішень є найбільшою небезпекою. І для того, щоб тут відбулись якісні реформи і наша держава стала успішною, потрібно переймати кращий досвід європейських країн”, – сказав він.

Очільник Львівщини також додав, що значні надії покладаються на молодих людей, які, отримавши якісну освіту, стануть майбутнім держави. “Молодь, котра прийде після нас, буде на багато кращою та успішнішою. У них зовсім відсутнє пострадянське тоталітарне мислення, що власне позитивно відрізняє нас від агресивно налаштованої Росії”, – наголосив він.

У підсумку зустрічі Олег Синютка висловив сподівання, що Галичина залишить в пам’яті кожного зі стипендіатів лише позитивні враження.

Довідка:

Фонд Конрада Аденауера — найбільша дослідницька фундація в Німеччині зі щорічним бюджетом близько 100 млн. євро, більшість з яких надходить від уряду. Фонд фінансує політичні дослідження і дослідження в соціальних науках.

Українське представництво утворене в 1994 році. Напрямками діяльності фундації в Україні є розвиток демократії та правової держави, європейська та євроатлантична інтеграція, соціальна ринкова економіка. На теренах нашої країни фонд реалізував понад 500 проектів, спрямованих на підтримку демократичного розвитку, побудову громадянського суспільства, ствердження вільних ЗМІ, консолідацію демократичних інститутів.

Офіс фонду в Києві сприяє налагодженню прямих контактів українських політиків з Німеччиною та Європою. Фундація також підтримує молодих політиків та обдарованих студентів.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*