Молодь відзначила День Прапора сходженням на гору Парашку

У неділю, 23 серпня 2020 року, з нагоди Дня Державного Прапора України, активна молодь здійснила сходження на гору Парашку, де на самій вершині однієї з найвищих точок Львівщини розгорнули великий синьо-жовтий стяг та виконали Державний Гімн України.

Учасники подолали маршрут протяжністю у 10 кілометрів за 5 годин. Підіймаючись на гору молодь підіймала бойовий дух патріотичними піснями, отримавши незабутні враження, спогади та світлини. Гора Парашка, висота якої 1268,5 м над рівнем моря – найвища вершина однойменного хребта (Парашка) в Сколівських Бескидах, а також найвища вершина Українських Карпат, яка повністю знаходиться на території Львівської області. Саме тому, дуже символічним стало те, що саме цю гору вирішила підкорити молодь Львівщини, щоб відзначити одне з найбільших державних свят.

Організатором сходження є департамент внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації та за сприяння Національного природного парку «Сколівські Бескиди».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*