Молодь повинна переймати від воїнів патріотизм і відданість країні, – Максим Козицький

Голова Львівської ОДА Максим Козицький, перебуваючи сьогодні із робочим візитом у Буському районі, оглянув Центр національно-патріотичного виховання при навчально-виховному комплексі «Буська ЗОШ І ст гімназія імені Євгена Петрушевича при Львівському НУ ім.І.Франка».

У Центрі воїни АТО з громадської організації «Побратими України» навчають хлопців та дівчат військової справи, показують, як поводитися з боєприпасами, зброєю, влучно стріляти, надавати першу медичну допомогу.

«Унікальність Центру в тому, що він діє не просто як гурток. На його базі проводять уроки предмету «Захист України» для старшокласників. «Школяриками» сюди привозять учнів з усього району. Кожна школа має свій графік. З розмови із вихованцями Центру зрозумів щось дуже важливе: кожен з них готовий брати на себе відповідальність за долю своєї родини, рідної громади, країни. Досвід Центру треба поширювати по всій області, по всій Україні. Вся наша молодь повинна мати таку ж базу знань, як школярі Бущини. Переймати від воїнів патріотизм і відданість країні», – зазначив очільник області.

Центр має добре облаштований стрілецький тир, військову уніформу, яку діти одягають під час занять. Нещодавно для них купили й макет автомата АКМ. Є виставка речей, які використовували в зоні АТО.

Для забезпечення військово-патріотичного виховання у закладах освіти Львівщини створено гуртки національно-патріотичного виховання, робота яких фінансується з бюджету. Загалом у 301 гуртку навчаються 4 300 учнів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*