Молодь Львівщини запрошують на патріотичну програму «Чорний ліс»

Міністерство молоді та спорту України спільно з департаментом освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації у ІІ декаді вересня 2017 року організовує Всеукраїнську акцію, спрямовану на збільшення чисельності молоді, що готова до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України «Чорний ліс».

До участі у програмі запрошуються команди загальноосвітніх навчальних закладів, молодіжних громадських організацій,  учасники віком від 13 до 17 років, що пройшли відповідну підготовку, інструктаж, не мають обмежень за станом здоров’я та включені в заявку на участь у програмі. Склад команди –  8 осіб  (4 юнаки та 4 юначки).

До участі у першому етапі програми команді необхідно не пізніше 25 липня  подати заявку до відділу молодіжної політики Львівської облдержадміністрації (вул. Винниченка, 18, каб. 454),  а також представити на розгляд суддівської колегії реферат на одну або кілька історико-пізнавальних тем.

Детальна інформація та заповнення заявок для участі – за посиланням.

Контактна особа: Юрій Горун, тел.: 0963383033.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*