Молодь Львівщини ознайомилась із досвідом регіонального управління в Німеччині

Делегація української молоді, зокрема і представники Львівщини, з 29 липня по 5 серпня відвідала федеральну землю Саар Німеччини в межах німецько-українського обміну молоддю “Інвестиції в майбутнє: вивчення досвіду децентралізації в ЄС задля змін на прикладі Німеччини”.

Упродовж тижня 10 представників молоді з України не лише поспілкувались із колегами з Німеччини, що передбачено програмою проектів німецько-українських обмінів молоддю, але й провели плідні зустрічі з керівником апарату парламенту федеральної землі Саар Крістофом Зеєром, відповідальним за європейську політику Міністерства освіти і культури Саару Яном Кохасом та директором департаменту зв’язків з громадськістю цього ж міністерства Свеном Фесом, представниками Університету Саарланда та проректором вищої технічної школи землі Саар. Українська юнь також ознайомилась із роботою регіонального стартап-центру, відвідала найстаріше німецьке місто Трієр, а також взяла участь у традиційному фестивалі “Saar Spektakel”.

Подальші активності в межах MeetUp-проекту передбачають візит делегації німецької молоді з організації JunOst на Львівщину у вересні, а також спільну підготовку рекомендацій щодо імплементації німецького досвіду в Україні.

Зазначимо, що візит організовувався Всеукраїнською молодіжною громадською організацією “Національний студентський союз” за інформаційної підтримки Львівської обласної державної адміністрації в межах програми “MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді“ фонду EVZ, Міністерства закордонних справ Німеччини та Фонду Роберта Боша.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*