Молодь Львівщини долучилася до впорядкування будинку для спільноти «Наша хата»

3-5 листопада у реабілітаційному центрі «Назарет», що в Дрогобицькому районі, волонтерська молодь Львівської області відновлювала закинуту будівлю, яка вже наступного року стане новим домом для спільноти «Наша хата».

Понад 30 учасників волонтерського табору «Help&Study» за два дні розгрузили 3 тони цементу, 2 тони цегли, вивезли з ангару 4 тони сміття та прибрали територію від зрізаних дерев.

Окрім фізичної роботи, учасники мали зустрічі із відомими волонтерами Львівської області, зокрема, із Софією Фединою – українською співачкою і телеведучою, активниою громадською діячкою. Софія поділилася власним унікальним досвідом волонтерства та допомагу українським військовим, а також надихнула учасників душевними піснями та мотивуючою промовою.

Другого дня на волонтерів чекала тренінгова програма від благодійного фонду «Карітас-Дрогобич», як проводиться підтримки Посольства Великобританії. Учасники мали змогу попрацювати розумово в групах та пограти в інтелектуальні ігри.

Останній день табору був насичений тематичними блоками. Зокрема, учасникам запропонували тренінги: «Робота в команді» від Вероніки Кашинської (Львівський обласний молодіжний центр), «Культура волонетрства» від Наталії Горун (департамент соціального захисту населення Львівської ОДА) та «Можливості волонтерства» від Анни Лозової (відділ молодіжної політики Львівської ОДА).

Нагадаємо, що організаторами табору є департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації та РЦ «Назарет».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*