Молодь із Львівщини візьме участь у військово-історичному фестивалі

Протягом 7 – 9 червня відбудеться Молодіжний патріотичний табір (урочище «Білавина» біля села Ягільниця Чортківського району), присвячений вшануванню 100-річчя Чортківської офензиви.

Захід відбудеться в межах Військово-історичного фестивалю «Чортківська офензива» (м. Чортків Тернопільської області). Фестиваль присвячений 100-річчю вшанування найуспішнішої військової операції Галицької Армії, яка увійшла в історію під назвою «Чортківська офензива».

Учасники табору візьмуть участь у військово-патріотичній грі, спрямованій на вшанування Героїв боротьби українського народу за незалежність та територіальну цілісність України. А також під час таборування молодь зможе відвідати заходи із програми фестивалю та прослухати курс лекцій істориків про ЗУНР та Галицьку Армію.

Нагадуємо, що проект «Молодіжний патріотичний табір на вшануванні 100-річчя Чортківської офензиви Галицької Армії» став переможцем конкурсу для інститутів громадянського суспільства у межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*