Міжнародний конкурс “Мій рідний край” об’єднав талановиту молодь України і закордоння

Днями відбувся Міжнародний конкурс учнівської та студентської молоді «Мій рідний край». Західорганізований за сприяння департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА і  спрямований на те, щоб кожен учасник долучився до розбудови держави.

Цьогоріч на конкурс надіслали 290 науково-дослідницьких, пошукових та творчих робіт молоді з 22 областей України та Італії.

Так, з нагоди 20-ї річниці міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді «Мій рідний край», ювілейні монети ім. Короля Данила Галицького отримали:

Єгор Думич, конкурсант Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді «Мій рідний край», студент Української інженерно-педагогічна академії (м. Харків);

Владислав Радченко, студент ІІІ курсу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Старобільськ);

Софія Лоренцо, учениця суботньої української школи «Престиж» м. Риму.

У збірнику конкурсних робіт 2017 року (обсягом 600-700 сторінок) особливу увагу присвятили шляхам і долям конкурсантів, які не тільки пишуть літописні сторінки сучасної України, але й  досліджують правдиву  історію нашої держави, факти минулого і сьогодення.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*