Міжнародний фонд “Відродження” визначив переможців конкурсу “Людяність та взаємодопомога”

Міжнародний фонд “Відродження” визначив переможців конкурсу “Людяність та взаємодопомога”,  відтак обрали  31 проєкт з поміж більш ніж 600.

Конкурс“Людяність та взаємодопомога” – це всеукраїнський конкурс, який направлений на підтримку різноманітних громадських ініціатив  зі взаємодопомоги під час епідемії коронавірусу в Україні.

Проекти мають стосуватися сприяння попередженню поширення, подоланню і пом’якшенню наслідків епідемії коронавірусу в Україні через інформування, координацію, забезпечення базових потреб, горизонтальну самоорганізацію людей заради взаємодопомоги.

Переможцями від Львівщини стали 5 громадські ініціативи. З повним переліком переможців можна ознайомитися за посиланням:

Заявки на конкурс “Людяність і взаємодія” приймаються на постійній основі і розглядаються в порядку надходження щотижня.

Середня вартість проєктів становить 50 тис. грн, проте Фонд розглядає усі подані ініціативи незалежно від їх масштабності.

Щоб подати свою ініціативу на конкурс, заповніть онлайн-форму (активне посилання https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdEV2P6s9K7wHT_uhlyHT40FH13UEgpLvwz7dh1zd2CQZr4RA/viewform)

Детальніше про конкурс за посиланням

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*