Міжнародний фестиваль музичного мистецтва “Віртуози” подарує матерям свято

Міжнародний фестиваль музичного мистецтва “Віртуози” цього року у Львові розпочнеться з особливого заходу – з нагоди Дня Матері. У неділю, 10 травня, о 18:00 на проспекті Свободи біля пам’ятника Т. Шевченку відбудеться святковий концерт Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії,  Академічного молодіжного симфонічного оркестру “INSO-Львів” та солістів Олександра Божика і Лєни Корнєєвої. Диригуватиме оркестрами Володимир Сивохіп.

Усі твори присвятять матерям України, їхнім переживанням та їхньому болю у цей непростий час, усім зусиллям матерів, спрямованим на виховання нового сильного та мужнього покоління Українців, патріотів і творців нової нації.

Міжнародний фестиваль музичного мистецтва “Віртуози” традиційно проходитиме у Львівській обласній філармонії з 22 травня до 7 червня 2015 року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*