Міжнародний день рідної мови

_DSC3927

21 лютого традиційно всі бібліотеки України святкують Міжнародний день рідної мови.  Це свято молоде, до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. В Україні цей день відзначається з 2002 року. Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями.

В Турківській районній бібліотеці для дітей до цього свята оформлена книжкова виставка «Рідна мова чарівниця – душі народної скарбниця». На книжковій виставці представлена література з історії української мови, історії культури спілкування, крилаті вислови про рідну мову тощо, а також література з граматики, ділового спілкування. Користувачі з цікавістю знайомляться з представленою літературою.

_DSC3884_DSC3902

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*