Міжнародний день Інтернету

_DSC4020

Міжнародний день Інтернету святкується  4 квітня – у день пам’яті святого Ісидора Севільського, якого Католицька церква визнала заступником Інтернету.

У 1998 році Папа Римський Іоанн Павло II визнав Всесвітню мережу енциклопедією людського знання, а у лютому 2001 року її покровителем обрали Ісидора Севільського, якого вважають першим енциклопедистом. Найбільша праця Ісидора “Етимології” містила 20 томів і справді була енциклопедією того часу. Крім того, вважається, що Ісидор Севільський вперше застосував у своїй праці систему перехресних посилань, яка віддалено нагадує гіперпосилання, використовувані в Мережі.  Тому саме в пам’ять про святого Ісидора Папа Іоанн Павло II започаткував День Інтернету, який за 17 років став популярним святом серед користувачів Всесвітньої мережі.

Сьогодні  все більше дітей користуються Інтернетом  в бібліотеках для спілкування, пошуку інформації, ігор, завантаження мультимедійного контенту. Але з розширенням можливостей в онлайні збільшується і кількість ризиків. В районній бібліотеці для дітей був організований день безпечного Інтернету «Крокуємо в майбутнє разом з Інтернетом». Користувачів протягом дня знайомили з правилами безпечної поведінки в мережі , та  як уникати небезпечних ситуацій.

_DSC4032_DSC4066

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*