Міжнародний день боротьби з туберкульозом

DSCN7696Сьогодні, 23 березня було проведено круглий стіл в приміщенні школи села Нижнє Висоцьке на передодні «Міжнародного дня боротьби з туберкульозом».

Круглий стіл було присвячено тематиці про стан боротьби з туберкульозом на території Турківського району, а також ситуації, яка склалася з цим захворюванням серед жителів Нижньовисоцької сільської ради. В заході взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило, сільський голова Ярослав Ірод, районний лікар фтизіатр Любомира Ільницька, медична сестра туб кабінету Ірина Годованець, а також Аннич Світлана голова районної організації товариства Червоного Хреста. На заході також були присутні директор школи та вчителі, працівники культури, фельдшерсько – акушерського пункту, сільської ради, священнослужителі та жителі села.DSCN7699

Лікар фтизіатр Любомира Ільницька розказала присутнім про симптоми захворювання, профілактику та хід лікування цього захворювання.

Було звернуто увагу присутнім на те, що на сьогоднішній день туберкульоз є захворюванням, яке виліковується, а також те, що держава забезпечує усіх хворих безплатними медикаментами, які повинні прийматися під наглядом лікаря.

Особливо велику увагу слід приділяти хворим, які можуть мати відкриту форму захворювання. Для цього необхідно при наявності відDSCN7707повідних симптомів хвороби звертатися в Боринську міську лікарню або в поліклінічне відділення Турківської КЦРЛ, де відповідні фахівці проведуть флюорографічне та лабораторне обстеження і за результатами аналізів призначить лікування. Зі сторони медиків було до присутньої громади прохання не бути байдужими, займатися просвітницькою діяльністю та надавати підтримку жителям громади, які захворіли. Лікар  Любомира Ільницька роздала всім присутнім друковані листівки, брошурки з детальним поясненням про захворювання. Від  районної організації ЧервоDSCN7709ного Хреста працівникам ФАПУ були вручені продуктові набори для хворих, які стоять на обліку в туб кабінеті.

Крім цього було проведено зустріч з керівництвом Боринської міської лікарні, де було обговорено питання посилення профілактичної роботи серед жителів, які обслуговує дана лікарня.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*