Міжнародний день благодійності

http://javoriv-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/blagotvoritelnost-640x394.jpgУ четвер, 5 вересня, у всьому світі відзначають Міжнародний день благодійності. Його встановили резолюцією Генасамблеї ООН від 7 березня 2013 року.
Метою Дня благодійництва є привернення уваги людей до проблем в суспільстві, пов’язаних з бідністю і гуманітарними кризами. Свято замислювалося, як нагадування людям і громадським організаціям про волонтерську та благодійну діяльність. Так у світі хочуть привернути увагу до проблем людей, пов’язаних із бідністю та гуманітарними кризами. ООН хоче нагадати про важливість благодійності та волонтерської діяльності. Пропозицію організувати таке свято зробила Угорщина.

Крім того, дату обрали не випадково – саме 5 вересня народилася Мати Тереза – відома місіонерка та католицька черниця. Сама по собі благодійність доповнює діяльність держави в сфері охорони здоров’я, освіти та соціального захисту населення. Також завдяки добровільній допомозі людей розвивається культура, наука, спорт і природа отримує додаткову охорону.Але відзначимо, що сама суть благодійності, це не прямий обов’язок людей, або тягар, а сам сенс допомоги людям. Просто допомагаючи іншій людині, ми краще розуміємо суть життя, відчуваючи свою корисність і потрібність у суспільстві.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*