Міжнародна організація з міграції допомагатиме переселенцям, які перебувають на Львівщині  

Про це йшлося під час зустрічі заступника голови Львівської ОДА Володимира Харчука з делегацією Міжнародної організації з міграції (МОМ), яка відбулася 17 лютого у Львівській ОДА.

Голова Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Манфред Профазі повідомив, що загалом МОМ надала допомогу понад 32 тисячам вимушених переселенців  у 16 областях України.

За його словами, внутрішньо переміщеним особам надавалася юридична допомога, також закуповувалися засоби гігієни, непродовольчі товари, зокрема обладнання для обігріву, ліки та харчування. Окрім цього, ці особи отримували і грошову допомогу.

Манфред Профазі зазначив, що організація і надалі надаватиме допомогу переселенцям, які прибувають до Львівської області.

Окрім цього, Манфред Профазі повідомив, що Міжнародна організація з міграції сприяє самозайнятості переселенців. Він розповів, що для цього проводяться різноманітні тренінги та навчання, а також виділяються кошти на започаткування власної справи.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*