Міжнародна консалтингова компанія організувала openday для студентів та випускників

18 червня, представники міжнародної компанії PwC, що пропонує професійні послуги у сфері консалтингу та аудиту, зустрілися із випускниками університету Івана Франка, аби презентували талановитій молоді кар’єрні можливості.

Під час презентації начальник управління інвестиційної політики Роман Матис ознайомив молодих фахівців із інвестиційним потенціалом Львівщини.

«Нам вдалося запросити компанію до Львова, адже під час пошуку локації для відкриття нового офісу, Львівщину не розглядали як потенційний майданчик для роботи. Львівська область має великий потенціал саме в цій галузі, а в контексті розвитку області це серйозний шанс створення нових робочих місць та залучення у сферу найталановитіших фахівців. Зараз триває робота саме в тому напрямі, аби залучити в область якомога більше компаній напряму бізнес-аутсорсингу,і за приблизними підрахунками у цій галузі за п’ять років можна створити 25 тисяч робочих місць», – зазначив Роман Матис.

Студенти та випускники мали можливість поставити свої запитання та почути на них фахову відповідь.

«Зараз ми набираємо людей у відділ супроводження операцій із купівлі-продажу бізнесу, відділ оцінки майна у бізнесі, відділ інфографіки та у відділ транспортного ціноутворення. З наступного року ми розширюватимемо спектр послуг, зокрема ІТ-консалтинг, ринок кадрів та зарплат тощо», – повідомила директор Центру надання послуг PwCІрина Максименко.

Зазначимо, компанія PWC має намір найняти щонайменше 350 осіб у зв’язку з відкриттям Центру надання послуг у Львові.

Детальніша інформація з переліком вакансій у Центрі надання послуг PwC у Львові тут.

Довідково:

Центр надання послуг PwC у Львові став першим таким центром в Україні. Він виконуватиме широкий спектр професійних завдань для аудиторських, податкових та консультаційних проектів PwC у Центральній та Східній Європі. Центр планує залучити понад 350 фахівців протягом найближчих років і забезпечить відмінні умови праці й унікальні освітні та кар’єрні можливості для талановитої молоді з усієї країни.

Центр надання послуг PwC сприятиме покращенню міжнародної репутації Львова, а також підвищенню впізнаваності міста і області. Розташований у сучасному бізнес центрі за адресою вул. Шевченка, 111а, він приєднається до низки центрів спільного обслуговування, раніше створених у місті. Як перший центр професійних послуг найвищої якості він стане новою сторінкою в історії зміцнення репутації Львова як регіонального бізнес-осередку.

Мета PwC – зміцнення довіри в суспільстві та вирішення важливих проблем. PwC – це мережа компаній у 158 країнах з понад 236 000 співробітників, які надають якісні страхові, консультаційні та податкові послуги.

PwC вже 25 років активно працює в Центральній і Східній Європі. PwC в Центральній і Східній Європі (PwC CEE) – це мережа компаній, яка складається з окремих юридичних осіб відповідно до місцевих законів і правил.

Додаткова інформація про PwC доступна за посиланням

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*