Міжнародна археологічна конференція об’єднала науковців Польщі та України

Цьогоріч науковців з Польщі та України об’єднала тематика: «На пограниччі культур та етносів: взаємоконтакти як спосіб комунікації та еволюції».

Співорганізаторами конференції вже традиційно стали КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей» та Інститут археології Жешівського університету (Польща), при підтримці кафедри археології та спеціальних історичних дисциплін Львівського національного університету ім. І. Франка, за сприяння і фінансової підтримки Львівської обласної ради, Винниківської міської ради і Міністерства культури України.

Відкриття конференції відбулося учора у історико-краєзнавчому музеї у Винниках за участі т.в.о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації – Оксани Ткачук.

У межах заходу відбудеться відкриття виставки «Львівська графіка ХХ ст. (до 70-річчя з дня народження Андрія Дороша)», яка триватиме щонайменше місяць. А також презентують проект «Нові технології експозиційного дизайну».

Зазначимо, що за результатами конференції запланували видати збірку доповідей її учасників.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*