Між Києвом і Вашингтоном існує дуже високий рівень довіри – Президент про відносини України та США

Президент Петро Порошенко зазначає, що Україна та Сполучені Штати Америки демонструють  ефективний рівень двосторонніх відносин. Про це свідчить рівень підтримки Сполученими Штатами нашої держави у питаннях відстоювання територіальної цілісності та суверенітету.

«Чого лише варте рішення Президента США надати Україні оборонне летальне озброєння», – констатував він.

Петро Порошенко висловив впевненість, що співробітництво у цьому напрямку триватиме.

«Це лише початок. Така співпраця буде продовжена. У вівторок Сенат США схвалив проект бюджету Пентагону на 2019 рік, який передбачає 250 мільйонів доларів для безпекової допомоги Україні. І це є найкращий доказ того, що між Києвом і Вашингтоном існує дуже високий рівень довіри», – наголосив Президент.

Він також зазначив, що досягти такого рівня співробітництва вдалося завдяки зовнішньополітичному прагматизму України.  «Такий підхід дав нам можливість вибудувати ефективні стосунки з новою американською адміністрацією», – резюмував Глава держави.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*