МІСЯЧНИК ДОБРОВІЛЬНОЇ ЗДАЧІ ЗБРОЇ

З 01.04. 2014  по 30.04.2014 р. проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових пристроїв та спеціальних засобів.

Громадяни знову матимуть можливість добровільно здати до органів внутрішніх справ зброю яку зберігають із порушенням чинного законодавства.

Незаконне зберігання зброї , боєприпасів, вибухівки це злочин , за який законодавством передбачено кримінальну відповідальність. Проте громадяни які добровільно звернулися до міліції з метою здачі зброї , боєприпасів вибухових матеріалів та спеціальних засобів , що зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності. Більше того, якщо особа у вказаний термін добровільно здала до органів внутрішніх справ зброю, то у подальшому вона матиме можливість після оформлення відповідних документів  зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*