Місячник благоусторою

10 квітня відбулось чергове засідання організаційного комітету з питань проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля у 2013 році під головування першого заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Токаря. В ході засідання присутні розглянули та обговорили ряд актуальних питань.

Зокрема, стан та ремонт доріг місцевого значення, розчищення та впорядкування придорожніх смуг. Також наголошувалось на дотриманні санітарних норм і правил при використанні місцевого сміттєзвалища та ліквідація стихійних. Акцентувалась увага голови міської ради, селищного та сільських голів на утриманні в належній чистоті територій дворів і прибудинкових територій у населених пунктах. Окрім цього, було зроблено наголос на залученні осіб, що перебувають на обліку в центрах зайнятості, на громадські роботи з благоустрою.  За підсумками наради вирішено:

1. Провести весняну толоку 11 квітня 2013 року.

2. Провести День довкілля 20 квітня 2013 року.

3.Залучити депутатів  міської, селищної та сільських рад до проведення  місячника озеленення, прибирання та благоустрою населених пунктів району.

4.Розбити організаційний комітет на підгрупи та  провести перевірки по населених пунктах району.

5.Центру зайнятості укласти угоди з органами місцевого самоврядування для залучення людей до прибирання.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*