Місцевий виробник отримуватиме максимальну підтримку, – на нараді з головами РДА

Місцеві товаровиробники мають переважати на ринку Львівщини та отримати максимальну підтримку з боку органів влади. На цьому наголосив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, спілкуючись з керівниками районів та структурних підрозділів.

“Моя позиція полягає в тому, щоб послідовно лобіювати місцевих товаровиробників, – підкреслив керівник області. – Адже вони дають робочі місця і сплачують податки тут на Львівщині”.

Зокрема, під час наради відбулась презентація одного із регіональних підприємств – ТзОВ “ДезоМарк” (м. Новояворівськ), яке спеціалізується на виробництві сучасних мийних та дезінфікуючих засобів. Керівник ДезоМарку розповів, що його фірма виготовляє за власними рецептурами засоби для застосування у медицині, закладах ресторанного господарства, побутового обслуговування, харчопереробної промисловості та комунальному господарстві.

Зазначимо, що за словами директора ТзОВ “ДезоМарк” Анатолія Гайди, засоби дезінфекції не місять хлору та мають мінімальний вплив на персонал, а мийні засоби створені на основі сучасних поверхнево-активних сполук.

Детальна інформація про підприємство – на веб-сайті www.desomark.com.ua.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*