Місцеві громади залучають до контролю за лісом

Лісгоспи обласного управління лісового та мисливського господарства продовжують активно залучати місцеві громади до обговорення лісогосподарських заходів. Зокрема,  цього місяця працівники лісових господарств зустрілись із представниками 28-ми місцевих громад, на території яких у 2016-му році заплановані вирубки. Найбільше ж обговорень планових рубок головного користування та рубок формування і оздоровлення лісів відбулось на території Бібрського, Боринського, Рава-Руського, Самбірського та Стрийського держлісгоспів.

Про це розповів начальник обласного управління Анатолій Дейнека.

“Представників сільських громад також цікавили плани лісовідновних робіт, озеленення та благоустрій міст і районів у весняний період”, – зазначив Анатолій Дейнека.

За його словами, такі громадські слухання триватимуть і надалі. Зазначимо також, що уся інформація про планові рубки лісу також доступна на сайтах Львівської облдержадміністрації, Львівського ОУЛМГ та лісогосподарських підприємств.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*