Місцеві бюджети забезпечили виконання дохідної частини

За 10 місяців усі місцеві бюджети забезпечили виконання своїх дохідних частин.  Про це йшлося сьогодні під час брифінгу щодо формування бюджету на наступний рік.

Структурні підрозділи Львівської ОДА активно  працюють над виконанням своїх програм і заходів, які передбачені на цей рік. Фінансування всіх програм з обласного бюджету відбувається за фактом виконання робіт та послуг.  Затримок із фінансування програм нема.

«Профільні структурні підрозділи працюють над збалансуванням місцевих бюджетів на виплату заробітної плати. Ми націлені на роботу з Міністерством фінансів та Кабінетом міністрів щодо розподілу додаткової та стабілізаційної дотацій, що передбачена у дербюджеті на покриття тимчасових касових розривів, які можуть виникати, в тому числі і у зв’язку зі створенням ОТГ», – зазначив заступник директора департаменту фінансів Львівської ОДА Іван Нос.

За словами Івана Носа, важливим напрямом роботи є фінансування пільг і субсидій. Домогосподарствам, які зуміли зекономити газ та електроенергію,буде перераховано кошти протягом тижня. Для компенсації таким домогосподарствам передбачено 83 млн грн. Днями надійшов перший транш розміром 46 млн грн. Їх скерують районним РДА і міськвиконкомам для проведення розрахунку з громадянами.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*