Місія ОБСЄ визнала Львівщину безпечною

Загальна ситуація на Львівщині не є загрозливою – такий висновок оприлюднив на брифінгу  15 серпня представник моніторингової місії ОБСЄ, яка працює у Львівській, а також Рівненській та Волинській областях, Георгій Калініс.

“Ми уважно слідкуємо за тим, що відбувається на Львівщині, і всі інциденти фіксуємо, адже вони є засобами раннього сповіщення щодо небезпеки. Ми передаємо всю отриману інформацію до головного офісу в Києві, а звідти її скеровують вже до Відня”, – повідомив Георгій Калініс. – Наразі ми не можемо сказати, що ситуація на Львівщині є небезпечною. Але ми завжди готові відреагувати, якщо виникнуть ознаки можливого загострення ситуації в області”.

Зазначимо, місія ОБСЄ спостерігає за безпекою громадських заходів та рядом екологічних проблем. Також в обов’язки представників ОБСЄ входить відстеження ситуації з внутрішньо переміщеними особами, демобілізованими учасниками АТО, свободою слова, віросповідання тощо.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*