Мінприроди розпочало прийом запитів на здійснення природоохоронних заходів

З 1 січня 2017 року у Міністерстві екології та природних ресурсів України розпочали прийом запитів на фінансування природоохоронних заходів, які фінансуються з державного бюджету у 2017 році. Запити замовникам заходів до Мінприроди можна подавати в термін до 15 листопада поточного року.

“Одним із обов’язкових додатків до запиту є екологічний висновок для здійснення природоохоронного заходу, виданий департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації, – розповів директор департаменту Руслан Гречаник. – Відповідно, просимо усіх, хто має намір залучити кошти державного бюджету до вирішення екологічних проблем області, подавати в департамент екології оформлені пакети документів задля отримання екологічного висновку”.

Форма запиту про виділення коштів для здійснення природоохоронних заходів та інші необхідні документи, визначені додатками 2,3 і 5 до Порядку, додаються.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*