Мінмолодьспорту співпрацюватиме із ERYICA для кращого розуміння інформаційних потреб та тенденцій молоді в Україні

У вівторок, 20 лютого, на НСК «Олімпійському» розпочалась установча зустріч з представниками Європейської агенції інформаційної та консультативної підтримки молоді ERYICA щодо реалізації проекту з інформування та консультування молоді в Україні та подальшої співпраці.

Упродовж 2018 року у співпраці з Міністерством молоді та спору України ERYICA надаватиме експертну допомогу та підтримку сектору молодіжної роботи в Україні в напрямі підвищення доступності інформаційних та консультаційних послуг для молоді, розвитку відповідних служб на базі молодіжних центрів тощо.

Участь у заході взяли заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема, заступник Міністра з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, директор Львівського обласного молодіжного центру Андрій Ковальський, а також представники Асоціації молодіжних центрів України, активних молодіжних центрів і просторів, громадських об’єднань з різних регіонів України.

Розпочинаючи зустріч Олександр Ярема висловив вдячність представникам ERYICA в особі пані Єві Рейни та пані Джесіки Волкер за співпрацю та наміри щодо підтримки України в питаннях інформування та консультування молоді.

Олександр Ярема презентував гостям сучасний стан молодіжної політики і молодіжної роботи в Україні та основні досягнення у молодіжній сфері, протягом 2017 року, зауваживши, що Мінмолодьспорту впроваджує використовуючи кращі європейські практики. Зокрема, на основі конкурсу “Європейська молодіжна столиця” було започатковано Національний конкурс” і минулої п’ятниці визначили місто-переможця – молодіжною столицею України 2018 року стало місто Львів.

У свою чергу Микола Мовчан відзначив, що одним із завдань на шляху до європейської інтеграції є розвиток мобільності молоді, сприяння участі української молоді у європейських молодіжних програмах. Він також розповів майбутнім партнерам про основні кроки Мінмолодьспорту, що здійснюються з метою поглиблення міжнародного співробітництва у молодіжній сфері у двосторонньому форматі з країнами-членами ЄС.

Пані Єва Рейна детально поінформувала пресутніх про основні засади та принципи роботи ERYICA, яка єнезалежнаєвропейською організацією, і працює для активізації європейського та міжнародного співробітництва в галузі молодіжної інформаційної роботи та послуг.

Вона розробляє, підтримує та просуває якісну молодіжну інформаційну політику на всіх рівнях з метою задоволення інформаційних потреб молоді та застосування принципів Європейської молодіжної інформаційної хартії.

ERYICA прагне захистити право молодих людей на повну та достовірну інформацію, яка допомагає їм у виборі, з яким вони стикаються у своєму житті, а також сприяє їх автономії, здатності критично мислити та брати активну участь у житті суспільства.

Протягом дня учасники обговорять план дій на рік та ряд питань партнерства, зокрема очікувані результати та можливі виклики.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*