Міністр закордонних справ Павло Клімкін зустрівся зі студентами Української Католицького Університету

Сьогодні, 25 жовтня, Міністр закордонних справ Павло Клімкін у межах робочого візиту на Львівщину зустрівся зі студентами та професорсько-викладацьким складом Української Католицького Університету.

Під час неформальної зустрічі порушили низку питань, які найбільше цікавили викладачів та студентів.

«Світ навколо нас змінюється. Однак, ми мусимо зрозуміти що і як робити. Ми багато чому навчились і під час останніх років, на фоні війни, яка ведеться не лише за частину території, це війна коли розпадаються останні імперії, не маючи шансів у сучасному світі. Боротьба за цінності, однак, буде сильнішою, ніж раніше. У кожного є своє розуміння світу та зони комфорту, як би не було складно та скрутно, ми стали іншими і у нас є шанс. Але нам ще є чому повчитись і мусимо використовувати для цього усі шанси», – зазначив Павло Клімкін.

Окрім того, присутні ставили запитанням щодо співпраці України та Китаю та боротьбу за Азовське море.

«Захищати Азовське море необхідно,але лише дипломатичним шляхом це зробити неможливо. Азовське море є територіальним морем і Керченська протока має міжнародний статус. Це ми намагаємось юридично довести», – зазначив Павло Клімкін.

Також порушили питання подвійного громадянства національних меншин та відносин України з Польщею.

«Ми мусимо чесно визнавати з двох сторін те, що було у нашій історії, шанувати людей і минуле залишити історикам», – наголосив Міністр.

Павло Клімкін побажав студентам мати по-справжньому амбітні мрії та після здійснення однієї – рухатись до втілення іншої.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*