Міністр інфраструктури ознайомився із перебігом ремонтних робіт на дорозі Львів-Самбір-Ужгород

Під час візиту на Львівщину у четвер, 1 вересня, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян ознайомився із ходом ремонтних робіт на дорозі Н-13 Львів-Самбір-Ужгород.

“Дуже приємно, що Львівщина є однією із найкращих областей, які ефективно використовують бюджетні кошти та гроші, які надходять від перевиконання митних зборів й спрямовує їх на ремонт доріг, – зазначив Володимир Омелян. – Окрім відновлення шляху Львів-Самбір-Ужгород, ще одним ключовим завданням на найближчий час є ремонт дороги Львів-Тернопіль. Також, сподіваюсь, до кінця року ми розробимо програму капітального ремонту українських мостів та затвердимо її”.

За словами голови Львівської ОДА Олега Синютки, ремонтують відтинок автодороги від Самбора до кордону із Закарпатською областю за рахунок коштів, які надходять від перевиконання митних платежів. Загальна вартість цієї автодороги, протяжністю у 82 кілометри, становить понад 480 млн грн. “Уже у жовтні ми плануємо завершити усі роботи на цій дорозі, – розповів Олег Синютка. – Що ж до ремонту дороги Львів-Тернопіль, то всі питання із тендерними процедурами уже завершено”.

Також очільник області розповів Міністру і про найближчі плани щодо ремонту інших автошляхів Львівщини. Зокрема, йдеться про дорогу Дрогобич-Грушів-Комарно, ремонт якої уже триває. У цьогорічних планах також – завершення ремонту дороги Куровичі-Рогатин на відтинку від траси Львів-Тернопіль на Перемишляни до Івано-Франківської області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*