Міністр екології та природних ресурсів України відвідав Львівський університет імені І.Франка

У п’ятницю, 11 листопада, під час свого робочого візиту на Львівщину, міністр екології та природних ресурсів України, випускник фізичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Остап Семерак 2016 року відвідав свою альма-матер. Там він зустрівся із ректором, а також студентами і викладачами Франкового університету.

Спілкуючись зі студентською молоддю та науковцями, міністр загострив увагу на низці питань, які є особливо актуальними для сучасного суспільства. Під час зустрічі йшлося про глобальні кліматичні зміни на планеті та екологічні загрози і виклики, які постали перед людством на порозі третього тисячоліття.

Міністр також окреслив низку проблем, що турбують українське суспільство, зокрема у галузі енергетики, раціонального використання природних ресурсів і природоохоронних заходів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*