Мінфін врегульовує питання розрахунків з пільг і субсидій

Міністерство фінансів України частково врегулювало питання виплати в поточному році монетизованих субсидій для підприємств, які надають послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій  вивезення побутового сміття і рідких нечистот (ОСББ, ЖБК).

Зокрема, своїм роз’ясненням для Державної казначейської служби України від 30.01.2018 №05120-14-10/2545 (додається) органам казначейства дозволено проводити розрахунки з ОСББ та ЖБК через поточні рахунки відкриті в установах банків, що дозволить ними використати перераховану з державного бюджету  субвенцію на власні потреби.

Нагадаємо, що з 1 січня 2018 року розпочато новий порядок відшкодування пільг та житлових субсидій наданих населенню в оплаті за спожиті енергоносіїв, який передбачає компенсацію за надані  пільги та субсидії  підприємствам – постачальникам  за фактично надані послуги.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*