Мінекономрозвитку з’ясовує інформаційні потреби експортерів для безперешкодної торгівлі з ЄС  

Підписання Угоди про асоціацію відкриває нові можливості українському бізнесу для виходу на ринок Європейського Союзу. Однак, щоб скористатись новими перевагами, виробники повинні знати правила ЄС.

З цією метою Ініціатива Європейського Союзу з усунення торгівельних бар’єрів та департамент технічного регулювання та метрології Мінекономрозвитку України розпочали iнтернет-опитування серед виробників непродовольчих товарів.

Як розповідають у департаменті економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА, організатори опитування прагнуть з’ясувати рівень поінформованості та інформаційних потреб промисловості щодо вимог, яким має відповідати непродовольча продукція для розміщення на ринку ЄС. Зокрема, мова йде про оцінку відповідності, сертифікацію, маркування знаком СЄ та декларацію відповідності.

Отримані дані також стануть основою для практичних семінарів, котрі цьогоріч відбудуться у великих містах України. Відтак, результати опитування допоможуть якісно спроектувати ці навчання, зокрема в контексті забезпечення відповідності нехарчової продукції європейським вимогам та їх подальшого безперешкодного доступу до ринку ЄС.

Заповнити інтерактивну анкету та відповісти на актуальні питання можна за посиланням:

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*