Мінекономіки організує серію онлайн семінарів для з пасічниками, аграріями та органами місцевої влади

З метою мінімізації кількості випадків, пов’язаних із загибеллю бджіл у період обробітку сільськогосподарських культур засобами захисту рослин Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України запускає серію проведення онлайн семінарів для пасічників у регіонах.

Онлайн семінар з Львівщиною відбудеться 22 травня 2020 року о 14.00 год у форматі відео-Zoom-конференції з питань взаємодії пасічників з аграріями та органами місцевої влади.  Тривалість заходу -1 година.

До зв’язку з Мінекономіки запрошуються представники агропромислового розвитку облдержадміністрації, спеціалісти райдержадміністрації, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку, представники обласних та районних органів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, представники органів місцевого самоврядування, пасічницькі асоціації,  пасічники, сільгоспвиробники.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації просить забезпечити налаштування зв’язку у форматі  Zoom у визначений час та взяти участь в онлайн-семінарі.   Посилання  для підключення відео-конференції буде надіслано на електронні адреси  зареєстрованих учасників за 30 хвилин до початку семінару.

З питань реєстрації  на участь у семінарі та пропозицій до виступів  звертатись до контактної особи  з питань організації заходу – Долинської Світлани, тел. 0678359395

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*