Мешканцям Львівщини відшкодували понад 4 млн гривень за заходи з енергозбереження

У рамках Програми енергозбереження для населення Львівщини, відповідно до якої здійснюється компенсація 15-20% річних за кредитами, отриманими на заходи з енергозбереження, мешканцям регіону з обласного бюджету відшкодували понад 4,3 млн грн.

Про це повідомив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Мельник.

Кошти відшкодовано за період з листопада 2015 року по лютий 2016 року.

“В обласному бюджеті на 2016 рік  для відшкодування відсотків за кредитами було передбачено 7 мільйонів гривень, – повідомив Михайло Мельник. – Однак, враховуючи значний попит серед населення на придбання енергоефективних матеріалів та обладнання, обсяг коштів збільшено ще  на 2 мільйони гривень”.

Варто зазначити, що за січень-квітень 2016 року кредити на енергозбереження отримали  1 114 мешканців області.

Довідково:

Кредити на реалізацію енергоощадних заходів можна отримати у кредитно-фінансових установах, які є операторами Програми:

Банки: ПАТ АКБ “Львів”, ВАТ “Ощадбанк”, ПАТ “ОКСІ БАНК”, ПАТ “БАНК ЮНІСОН”, ПАТ “Міжнародний інвестиційний банк”, ПАТ “УКРГАЗБАНК”. Кредитні спілки: “Анісія”, “Вигода”, “Довіра”, “Єднання”, “Бойківщина”, “Шанс”, “Гільдія вуглекопів”, “Львівська”, “Галицьке Кредитне Товариство”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*