Мешканців Турківщини закликають не спалювати суху рослинність

В районі триває підготовка до зимового періоду. У цей час люди зазвичай прибирають присадибні ділянки, парки, сквери та, на жаль, спалюють суху рослинність, а це вкрай небезпечно та призводить до пожежної небезпеки.

Підпалювання сухої рослинності чи її залишків повністю знищує мікрофлору ґрунту, що формує його найбільш родючий шар на глибині 2-5 см. Скрізь, де пройшов вогонь, вже не буде колишнього різнотрав’я, знищуються комахи, їх личинки, горять місця гніздування птахів, а територію, яка горіла захоплять бур’яни.

Крім того, їдкий дим від спалювання сухої рослинності чи її залишків є шкідливим для людей, особливо для тих, які мають хвороби органів дихання. Також, на жаль, разом з сухою рослинністю спалюються і побутові відходи (пластикові пляшки, пакети тощо), що сприяє забрудненню повітря важкими металами.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*