Мешканців району закликають дотримуватись правил безпеки під час відпочинку на воді

Сектор з питань цивільного захисту Турківської районної державної адміністрації напередодні свята Івана Купала, під час якого заплановано проведення багатьох заходів і розважальних програм на водних об’єктах, нагадує мешканцям району про необхідність дотримання правил безпеки на воді.

Із початком літнього сезону збільшилась кількість випадків загибелі людей під час відпочинку на воді. Відтак мешканців району  закликають дотримуватись правил безпеки під час відпочинку на воді. Зокрема перед купанням слід порадитись із лікарем і ретельно дотримуватись його порад; розпочинати купання, коли температура повітря досягає 25°С, а температура води – 17-19°С. Купатися тільки у спеціально відведених та обладнаних місцях; за відсутності пляжу вибирати чистий пологий берег, перевіривши при цьому, чи немає на дні гострого каміння та ям. Не купатися відразу після прийому їжі і у нетверезому стані.

Під час купання радять: входити у воду обережно, не доводити тіло до сильного ознобу; купатися не більше 10-15 хвилин. Не переривати купання частими виходами із води і не стояти мокрими на вітрі. Потрапивши у сильну течію, намагатися пливти до берега. Не плавати далеко від берега та не запливати за попереджувальні знаки. Після купання не варто лежати на сонці, а відпочити у затінку.

Тим, хто катається на човнах, моторних катерах та скутерах, радять: перед тим, як сідати у човен, переконатись у його придатності. Заборонено перевантажувати човен понад встановлену норму, перетинати курси катерів, пересідати на воді з одного човна на інший, розкачувати його. Також заборонено користуватися човном людям в нетверезому стані, а також дітям до 14 років без супроводу дорослих. Особи, які не вміють плавати, повинні сідати у човен, одягнувши при цьому рятувальний жилет.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*