Мешканців області запрошують відвідати виставку львівських товаровиробників

У четвер,  1 жовтня, у Палаці мистецтв стартувала виставка-ярмарок “Львівський товаровиробник”, яка триватиме до шостого жовтня. Відвідувачі виставки мають змогу ознайомитися та придбати продукцію місцевих виробників, зокрема, одяг, взуття, продукти харчування, косметику, меблі, музичні інструменти, промислові та інші товари. 

Під час відкриття заходу  перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський наголосив, що товар львівських виробників є конкурентоспроможним та доступним для покупця. Він також зазначив, що сьогодні  для підприємців є сприятливий час для пошуку внутрішнього споживача та для виходу на зовнішні ринки.

“Завдяки таким заходам, товаровиробники мають змогу представити власну продукцію, вивчити попит та презентувати новинки, – сказав Ростислав Замлинський. – Водночас хочу подякувати виробникам, бо вони є хорошими промоутерами області. Продукція місцевих підприємств є відомою далеко за межами нашого регіону та країни. Коли говориться “львівське”, то згадується не лише про Львівщину як про адміністративно-територіальну одиницю, а й про ту продукцію, з якою асоціюється наша область”.

Окрім цього, в межах проведення виставки-ярмарку відбулося нагородження підприємств-фіналістів регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції “100 кращих товарів України”. Нагороди переможцям  вручив Ростислав Замлинський. Слід зазначити, що  фіналісти регіонального етапу всеукраїнського конкурсу приймають участь й на загальнодержавному рівні. На всеукраїнський етап конкурсу рекомендовано 10 підприємств Львівської області.

Також під час виставки було презентовано нові моделі у галузі машинобудування. Зокрема, корпорація “Електрон” представила автомобіль спеціального прзначення “Хантер”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*