Мешканців Львівщини запрошують на зустріч із соло-мандрівницями

Управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації спільно з оператором авторських подорожей та експедицій «Explorer Life» запрошують на мотиваційну зустріч із соло-мандрівницями: «Подорожую сама».

22 травня відбудеться мотиваційна зустріч із львівськими соло-мандрівницями – жінками, які подорожують самі. До таких подорожей все ще ставляться як до вкрай ризикованого та легковажного заняття.  попри це, чимало жінок нині подорожують самі або в товаристві інших жінок.

Метою заходу є  руйнування стереотипів про жінок-мандрівниць та спонукати активнішим мандрам, промоція різних видів туризму, зокрема регіонального.

В межах заходу заплановані виступи жінок, які поділяться своїм досвідом соломандрів: журналістки-блогера Анни Аргірової; айтішниці Наталії Столяр, яку волею долі занесло до Кенії; гуру супер-економічних подорожей Ольги Гуцул; Анни Петраускене, яка відвідала норвезький архіпелаг Шпіцберген та наймолодшої мандрівниці зустрічі – Ірини Ямінської, яка самостійно подорожує з 17-ти років.

Початок заходу о 17:00 год. у молодіжному просторі “Молодо Зелено”, м. Львів, вул. Джерельна, 20.Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Довідково:

Галичанка Софія Яблонська ще в 30-х роках минулого століття самостійно об’їздила всю Азію та інші далекі краї. Хоч тоді це було вкрай екзотичним заняттям для жінки.

З того часу світ для людини став ширшим, подорожі – доступнішими та комфортнішими. Проте соло-мандрівки надалі залишаються у переліку речей, які жінки схильні уникати з міркувань особистої безпеки.

Жіночі соло-подорожі зараз на піку популярності. За статистикою, жінки становлять 67% від загальної кількості індивідуальних мандрівників. Запит “solofemaletravel” за минулий рік у Google вбивали 100 мільйонів разів. Pinterest зафіксував 350% зростання кількості жінок-користувачів, які розміщують піни на тему соло-подорожей, з 2014 року до нині.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*