Мешканців Львівщини запрошують до участі в тематичній дискусії «Львівський промисловий ХАБ – можливості майбутнього»

2 листопада, у другий день XVIII Міжнародного економічного форуму, у приміщенні заводу «Полімер Електрон» відбудеться тематична дискусія «Львівський промисловий ХАБ – можливості майбутнього». Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

В межах дискусії учасники порушать питання перспектив кластерного підходу побудови економіки, механізмів впровадження інновацій на регіональному та державному рівнях, розглянуть виклики професійно-технічної освіти, а також структурні моделі перебудови національної економіки та промисловості загалом.

«Ми говоритимемо про реалізацію ініціативи «Львівський промисловий ХАБ». Це створення промислових кластерів, реформування професійно-технічної освіти на засадах дуальної освіти, це зближення промислового і кадрового потенціалу. Ми теж хочемо почути думку промисловців, представників освіти, про те, яким чином забезпечити реалізацію кадрового потенціалу так, щоб промислові підприємства в умовах наростання виробничих можливостей і потужностей не відчували кадрового голоду»,- зазначив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

Для участі в дискусії необхідно зареєструватись за посиланням.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*